Jaki strój wybrać na sobotnią zabawę? Ogromny wybór w sklepie to ogromny problem dla portfela.

Sobotni wieczór powinien być czymś wyjątkowym. A jak to zrobić? Oczywiście trzeba zaprosić bliską osobę do restauracji, ale również można zdecydować się się zabawić. Interesującym pomysłem jest impreza, jednak niezależnie od tego, co wymyślimy, trzeba się odpowiednio ubrać. Jest całe mnóstwo sklepów oferujących nam własny stan magazynowy. Jednak obecnie bez porady stylistki ciężko to wszystko połączyć.

moda

Autor: Marcin Urban
Źródło: Miasto Kobiet
Niestety, proponowane stylizacje zwykle są niewystarczające. Przede wszystkim buty – najpopularniejsze na weekendowy wieczór – trampki albo codzienne półbuty. W pierwszych i w drugich świetnie się tańczy. Najlepsze znajdziemy w sieciówkach takich jak Zara lub Vistula. Potem skarpety. Tu na szalony wieczór dobrze wybrać jakieś nietypowe z ciekawym wzorem. Wszystko także w zależności od wybranego stroju, ale Wólczanka może zaproponować nam wiele dobrego – przydadzą mi sie spodnie jeansowe damskie wrangler. Jeśli chodzi o spodnie, to dla pań spodnie jeansowe damskie wrangler albo lee będą wybawieniem.

Godny uwagi tekst, prawda? Jeśli tak uważasz, to poza tym zobacz treść w serwisie (https://sentiell.pl/Dropshipping-cterms-pol-14.html), którą też bez wątpienia uznasz za wartościową.

Mężczyźni mają możliwość zainteresować się również jeansami, ale także chinosami. Podobnie ważna jest górna część, jednak to czy zdecydujemy się na t-shirt (i tutaj również jak gdy tematem były spodnie jeansowe damskie wrangler, lee oraz Vistula są dobrymi sklepami) czy koszulę (rekomendujemy Lamberta) zależy od miejsca w które idziemy. Niestety w dużej liczbie klubów w głównych miastach przeprowadzana jest selekcja przy wejściu. I tak na przykład do większości klubów nie wpuszczone zostają osoby niesłychanie akcentujące daną markę – przykładowo ze znakiem Nike przez całą klatkę piersiową. Do koszuli warto wybrać bawełniany krawat lub marynarkę. Dodatkowo doskonałym wyborem jest jeszcze jakiś ciekawy dodatek, który będzie zwracał uwagę kobiet. Może to być nietani zegarek lub złote spinki. W zimie trzeba zainwestować w ciepły szalik lub komin oraz rękawiczki.

buty

Autor: barockschloss
Źródło: http://www.flickr.com
Niemało person wybiera także dodatkowe nakrycie głowy, jednak w klubie jest ono niewskazane w związku z zagrożeniem i możliwością usunięcia przez ochronę. Pamiętajmy, że pierwszego wrażenia nie możemy zrobić po raz drugi. Dużo osób wierzy w zakochanie od pierwszego spojrzenia, także dlaczego nie spróbować? To zawsze przyjemna odskocznia od codzienności – czy wiesz, że….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*