Sezon na nową szafę

Miejmy na uwadze, że cała zawartość naszej garderoby niejako odzwierciedla to, jakimi ludźmi jesteśmy. Jeśli mamy skłonności do tego, by być perfekcyjni, to z całą pewnością na naszych wieszakach istnieje porządek, a półki to miejsce, gdzie koszulki leżą równo złożone. Rzecz jasna nie brakuje wśród nas i takich osób, które preferują bałagan i chaos, w którym czują się zawsze dobrze, jednak szafa przede wszystkim powinna być funkcjonalna, stąd też nie kwestie porządku są w niej najważniejsze, a sama zawartość.

Jeżeli na każdą porę roku mamy w co się ubrać i zarówno czapki zimowe dziecięce, jak i sukienki plażowe możemy znaleźć wśród sterty naszych rzeczy, to możemy czuć się zadowoleni – tak powinno być. Niestety, żeby było faktycznie dobrze, należy trochę się namęczyć i zrobić porządny przegląd tego, co mamy schowane na swoich półkach, komodach i w innych miejscach, gdzie przechowujemy odzienie na co dzień i od święta. Na pewno dobrze zrobimy, jeśli krytycznym okiem spojrzymy na swoje ubrania (sprawdź Dortex Import-Export używana odzież) i zapewne połowę z nich wyrzucimy.

sukienka

Źródło: www.melanzsklep.pl

Co powinno znaleźć się w osiedlowym kontenerze z ubraniami? Na pewno wszystko to, w czym od dawna nie chodziliśmy – korzystaj z Ceneo . Nie okłamujmy siebie, że coś nam się na pewno przyda, ponieważ nieużywanie poszczególnych rzeczy jest sygnałem świadczącym o tym, iż tak naprawdę do niczego nam się nie przydają.

Dzięki porządkowi w naszych szafach wygenerujemy wiele cennego miejsca, w którym to po zakupach ulokujemy nowe rzeczy, jakie ubarwią całą zawartość naszej garderoby. Szare szpilki, czerwony żakiecik, błękitne kozaki… Wiele jest ciekawych przedmiotów do zakupienia, dlatego zróbmy dla nich miejsce i zacznijmy na nowo dbać o siebie. Pamiętajmy również o tym, aby nie tylko znalazły się w centrum naszej uwagi – porównuj produkty na Ceneo. Wiedzmy, że także takie dodatki, jak zegarki, portfele, walizki podróżne czy paski do spodni również pełnią kluczową rolę jeśli chodzi o nasz wizerunek. W związku z tym starajmy się stawiać na to, co ma dobrą jakość i będzie się dobrze komponowało z resztą garderoby. Nie bójmy się też korzystania z ekstrawagancji, która powoduje, że nasze życie nabierze barw i stanie się ciekawsze. Kto powiedział, że zabawa w modę nie może być przygodą?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*