Popularność second handów

W dzisiejszych czasach bardzo dużo pieniędzy wydaje się na ubrania. Nowa odzież z markowych sklepów to produkty bardzo drogie. Nie każdą osobę więc na tego rodzaju rzeczy stać.

Niektórzy ludzie tylko raz na jakiś czas mogą sobie pozwolić na jakąś firmową rzecz, a na co dzień wybierają odzież tańszą. Z drugiej strony nie w każdym przypadku marka wiąże się z wysoką jakością. Popularne odzieżowe punkty o charterze sieciowym, które ciągle dla wielu ludzi są synonimem wysokich cen, nie w każdym przypadku udostępniają produkty wysokiej jakości. Często jest sytuacja, że niedawno kupiona część odzieży po niedługim czasie ulega uszkodzeniu lub wręcz się rozpada. Ten problem w jeszcze bardziej znacznym stopniu dotyczy obuwia, które bardzo często można nazwać „jednorazowymi”. A przecież to szczególnie obuwie powinno być najsolidniejszym elementem ubrania. Odpowiedzią na te wszystkie niedogodności mogą być sklepy typu second hand.

Second handPunkty takie najczęściej określa się mianem lumpeksów, second handów i tak dalej. Dostępne są w nich ubrania dla kobiet, męskie i dziecięce. Często są powiązane z tego rodzaju zakładami jak hurtownia odzieży hurtownie odzieży używanej dziecięcej używanej, a także inne takie zakłady. Sklepy z odzieżą używaną występują licznie na terenie kraju. Ich znaczny rozwój widać było kilkanaście lat temu, kiedy to się narodziły. Sklepy takie sprzedają odzież po korzystnych cenach w dużej mierze z tego powodu, że jest to odzież używana Najczęściej jednak jest w bardzo dobrym stanie i zadbana. Ubrania takie sprowadzane są z różnych lokalizacji i niejednokrotnie znajdują się tam również rzeczy markowe. Lumpeksy oferują ubrania, ustalając pojedynczą cenę za oddzielną sztukę, albo prowadzą sprzedaż na wagę przy zmiennej cenie za kilogram towaru. Prowadzą także zmienny plan sprzedaży z coraz niższymi cenami po dowiezieniu nowego towaru (zobacz szczegóły).

Zalety
Nabywanie odzieży w punktach tego rodzaju ma sporo zalet. Z pewnością jest taniej niż w typowych placówkach. Ubrania w takich punktach nierzadko są jedyne w swoim rodzaju i pozwalają na wyróżnienie się. Tak samo jak hurtownia odzieży dla dzieci, posiadają niejednokrotnie bardzo szeroki wybór ubranek dziecięcych wysokiej jakości i w dobrym stanie. Ponadto w razie uszkodzenia danej części odzieży mniej żal ją wyrzucić niż w przypadku drogiego produktu markowego -więcej informacji na Scand-all.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*