Jak trzeba wybierać odpowiednią biżuterię do biura?

Biżuteria powinna nade wszystko nadawać elegancji oraz podkreślać atuty kobiety. Delikatna oraz subtelna, uwydatniająca charakter i osobowość, to doskonałe dopełnienie powszedniej stylizacji – oczywiście o ile przy tym nie się nie przesadza.
Pamiętaj, że zegarek, stylowy naszyjnik czy też choćby kolczyki powinny być dodatkiem do stroju, nie zaś odwrotnie.

Biżuteria na Sylwestra i karnawał z kolekcji Stardust marki diva

Autor: diva
Źródło: diva
stopy

Autor: www.niedajmysie.pl
Źródło: www.niedajmysie.pl
Wykonana ze srebra, a przede wszystkim złota biżuteria, dla przykładu złote kolczyki noszona w zbyt dużej ilości, może wyglądać nieco tandetnie i zamiast oczarowywać, to będzie przytłaczać. Pamiętaj również, że wyraziste kolczyki złote oraz duża bransoletka, które pięknie prezentują się oddzielnie, niekoniecznie dobrze będą wzajemnie pasować. Jeżeli utrzymasz umiar, biżuteria doda Ci elegancji oraz szyku – także na co dzień. Jeśli z kolei założysz zbyt wiele dodatków, to możesz nieumyślnie przekroczyć granicę dobrego smaku i gustu.
kolczyki złote

Autor: fsf.images
Źródło: http://www.flickr.com
Ze złotą biżuterią sprawa jest najbardziej trudna, ponieważ można bardzo łatwo przesadzić, z tego też powodu bądź czujna. Razem z gładkimi tworzywami, które nie będą rywalizować ze szlachetnym kruszcem. Niewielkie kolczyki złote z dekoracyjnym kamieniem doskonale będą się prezentować w towarzystwie zwykłej ciemnej lub też granatowej marynarki. Casualowy sweter z dekoltem na pewno polubi się z kolei z minimalistycznym łańcuszkiem i z delikatnym pierścionkiem. Złota zasada dla kobiet, które posiadają skłonność do wkładania zbyt wielu złotych ozdób: przed wyjściem spójrz w lustro i zdejmij jedną ozdobę.

Ekscytuje Cię opisywana tematyka? Jeżeli tak, to zapraszamy do lektury (https://www.leclerctychy24.pl/piekarnia-cukiernia) bardzo podobnego postu – on także jest warty uwagi.

To będzie wystarczające. Jeżeli chcesz wyglądać kompetentnie w biurze, musisz zapomnieć o długich, kolorowych kolczykach oraz o szerokich bransoletach.

W firmie najkorzystniej sprawdzą się delikatne kolczyki, zegarki oraz naszyjniki. Stanowczo króluje klasyczne białe złoto oraz srebro, które doskonale uzupełniają tak ubiór elegancki, jak i taki trochę w mniejszym stopniu oficjalny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*