Jakie kreacje zamawiają w sieci osoby wybierające sportowy styl życia, a jaką odzież kupują wielbicieli tradycji?

Każda modna kobieta wie, że sportowy ubiór pasuje praktycznie na każdą okazję. W dobrej firmowej kurtce można bez obaw pójść w odwiedziny do lepiej usytuowanych sąsiadów, jak i na mecz siatkówki odbywający się w pobliskiej hali. A niektóre dwudziestolatki już od ładnych kilku lat nie kupują innej odzieży, ponieważ ta sportowa spełnia ich wymagania – jest naprawdę wygodna, rewelacyjnie się pierze, a także nie trzeba dokładnie jej prasować.

butki Tommy Hilfiger

Autor: Des Byrne
Źródło: http://www.flickr.com

Tak dziewiętnastolatki, jak i żony z kilkunastoletnim stażem uwielbiają kurteczki z logo Pumy albo bluzki damskie tommy hilfiger, które choć nie są standardową odzieżą sportową, to jednakże swoim krojem do niej nawiązują. Jeśli natomiast pod uwagę weźmiemy obuwie, to od razu przekonamy się, że nie wszystkie damy chodzą w czółenkach na wysokim obcasie, wręcz odwrotnie, wiele z nich z rozmysłem rezygnuje z takiego obuwia, szczególnie wtedy, kiedy szwankują stawy albo na pod kolanami pojawiają się żylaki. Na rynku można dostać świetnej jakości buty, na przykład tutaj: kliknij aby zobaczyć więcej i niekoniecznie muszą to być popularne Adidasy – na przykład, trampki Keds chociaż kosztują prawie 200 zł, to naturalnie warto w nie zainwestować. A kobiety ceniące elegancję i nieszablonowy wygląd z pewnością zainteresują się wzorami z ozdobną wstążką, która przywodzi na myśl czasy dzieciństwa. Natomiast kobiety, które pragną ubierać się w tradycyjny sposób, wybierają typowe kroje odzieży: wiecznie modne kreacje zaprojektowane np. przez Coco Chanel, a także kostiumy łudząco podobne do tych, jakie zakładały nasze babki.Zresztą do tradycji można także nawiązywać w inny, trochę mniej ewidentny i spektakularny sposób – dla przykładu przez wpisanie w wyszukiwarkę frazy halki Kraków albo podkolanówki Wrocław i zamówienie tych elementów garderoby.

czapka damska

Źródło: foter.com

Oprócz tego elegantki nie zapominają o nieodzownych dodatkach. Na początku grudnia zaopatrują się w wełniane rękawiczki, imponującej wielkości chusty i jeszcze sprawdzają, czy czapki polarowe męskie są tak samo ciepłe, jak uszatki dla przedstawicielek płci pięknej. A w czerwcu czterdziestolatki na potęgę zamawiają w internecie najmodniejsze klapki i tenisówki, dobre jakościowo okulary przeciwsłoneczne, gustowne biżuterię, kapelusze bądź najzwyklejsze czapki z daszkiem. Oczywiście koniecznie najpierw badając dokładnie wszystkie oferty sklepów w miejscach chociażby takich jak: koszulki (zobacz koszulki z nadrukiem własnym) i halki kraków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*