Wykonana ze srebra lub złota – jaka biżuteria jest najpopularniejsza?

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Tak twierdzi staropolskie zdanie
i niejednokrotnie jest to prawda. Pragniemy dobrze wyglądać. Nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie, że chcemy się podobać płci przeciwnej.
Z pomocą przychodzą nam błyskotki i zegarki, akcesoria i mnóstwo innych gadżetów.

W tym artykule zwrócimy uwagę na drobiazgi wykonane z metali szlachetnych.Najbardziej popularne okazuje się w Polsce, ale nie tylko u nas, biżuteria srebrna na jego stronie kolczyki na przykład wykonane ze srebra nosi według obserwacji ponad połowa kobiet. Najczęściej biżuteria srebrna (hurtownia srebra) noszona jest przez dorastające dziewczyny. Jest to wynikiem tego że jest ono dużo tańsze od choćby złota, o platynie nie wspominając. Męską uwagę wyjątkowo ściąga srebrna bransoletka e-sentiell.com noszona na nadgarstku. Te najśliczniejsze możemy zobaczyć w salonach Apartu, W.Kruk czy Yes. Jednak jubilerstwo w Polsce należy do europejskiej czołówki, zwłaszcza w kwestii biżuterii srebrnej. Jeśli chodzi o biżuterię ze złota, to jednakowoż ograniczamy się do obrączek, a metal ten ma sporo zdrowotnych własności. Co najważniejsze nie podrażnia skóry, co ma co rusz miejsce przy noszeniu biżuterii srebrnej, która przy kontakcie z wodą zaczyna procesy utleniania. złoto nie wchodzi w reakcje zasadniczo z niczym, z czym mamy kontakt na co dzień.

srebrna bransoletka

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Co interesujące zgodnie z badaniami amerykańskich naukowców, noszenie złotej pozytywnie wpływa na krążenie krwi i co chyba dla każdego oczywiste humor, dzięki czemu, poprawiają się stosunki małżeńskie i z innymi ludźmi.

Kobiety noszące błyskotki są zdecydowanie pewniejsze siebie, zdecydowane oraz stawiają sobie wyżej poprzeczkę w codziennych zadaniach.
Bycie atrakcyjną dla ludzi, w szczególności dla małżonka czy chłopaka stanowczo zapewnia kobiecie biżuteria. Najlepiej kiedy była ona nabyta przez małżonka albo chłopaka i wręczona jako prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*