Moda męska – jakie rzeczy się ubiera w współczesnym sezonie? Trendy wiosna – lato 2015

Wiosna w całości, w sklepach posiadamy już cały wybór zarówno na wymienioną porę roku, jak i na lato. Nie ma w ich zestawie zbyt kontrowersyjnych szkiców, bo właśnie są zbyt krzykliwe a w następstwie tego niesprzedażowe. Co zatem Panowie powinni mieć na sobie w bieżącym sezonie?

Moda męska

Autor: See-ming Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy chodzi o kolorystykę, to moda męska w istocie nie podlega rezolutnym przemianom i co roku powtarzają się te same gamy odcieni, zatem osoby które spodziewały się czegoś nowego, będą zawiedzione. Warto jednak wiedzieć jak co nosić, by wyglądać dobrze: kliknij tu . Z pewnością przebojem tego sezonu zostanie gama niebieska o ogromnie szerokim spektrum: od błękitów, poprzez wytężony niebieski, aż po granat.

Intryguje Cię prezentowany artykuł? Jeżeli tak, to zobacz ten użyteczny portal (https://www.azazel.pl/matching-tattoos-tatuaze-dla-par/). Zgłębisz w nim wiadomości, które będą dla Ciebie zajmujące.

Ta kolorystyka pojawia się w mniejszym albo większym natężeniu w realnie każdej kolekcji kolosalnych domów mody. Nieco marek postawiło nawet tylko na tony niebieskiego. Ogromnie pewnym trendem jest zarówno biel, ale nie tak nieposzlakowana, lecz trochę szarawa. W kolekcjach wiosenno-letnich nie może zaiste zabraknąć koloru piaskowego i w tym sezonie także jest on mocno eksploatowany. Gdy chodzi o detale, to w największym stopniu wyrazistym i jednocześnie nowym nurtem omawianego sezonu w modzie męskiej są każdego gatunku wzorki na tkaninach. I nie są to powszechne od dawna kraty i prążki, lecz wzory roślinne. Część ubrań nimi upiększana jest stonowana, monochromatyczna i ledwie widoczna na tkaninach, inna bardzo kontrastowa. Popularne będą w podobny sposób nadruki inspirowane architekturą i sztuką, ale też ciuchy będące jakby podwaliną do wydruku barwnych fotografii. Atrakcyjnym trendem jest użytek skóry i tkanin będących jej namiastką. I nie są to jedynie dobrze znane kurtki , jednakże także innego typu części szafy – spodnie, marynarki, koszule – www.

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com
Dla mnóstwa ludzi motywy roślinne czy też chociażby barwa rubinowa jest czymś nie do ubrania, inni się w takich motywach zakochają. Ja to mówią : „Są gusta i guściki”, wobec tego też nie mamy wątpliwości, że jednym dany wzór może się podobać, a innym nie. Moda to istotny szczegół, o który nie powinny troszczyć się tylko kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*