Jak wygląd sylwestrowego ubioru jest zależna od rodzaju balu i charakteru pani

Z wypiekami na obliczu oglądamy filmy historyczne, gdzie kobiety w przydługich, ozdobnych sukniach śmigają z łatwością po parkiecie sal balowych w rytm walca wykonywanego przez nadworną orkiestrę. I łezka się w oku kręci na myśl, że obecnie takich imprez już nie ma. Pewną namiastką tych dawnych spotkań towarzyskich są obecne bale sylwestrowe. Aby jednak poczuć się na nich jak prawdziwa dama z dawnych wieków, pociągająca kobieta jest zmuszona wpierw zakupić fantastyczną kreację.

Podąża do sklepu, gdzie tablica nad wejściem głosi: suknie sylwestrowe.Najbardziej intrygujące są modele dla odważnych pań, które chcą swoim wyglądem zaskoczyć, a nawet zszokować niektórych gości balu. Suknie sylwestrowe w tym przypadku będą bardzo krótkie lub bardzo długie (poznaj na stronie).

sukienka sylwestrowa

Autor: Every Nature
Źródło: Every Nature

Niecodzienny wygląd zagwarantują im krzykliwe, połyskliwe barwy i liczne, brokatowe cekiny. Dekolt często będzie obszyty futrem lub tylko przezroczysta siateczka będzie osłaniać kobiecy biust przed spojrzeniami ciekawskich gapiów. Zupełnie inaczej sprawa się przedstawia w przypadku sylwestrowego balu przebierańców.

Tutaj przybyli kierują się normą: wszystkie sztuczki dozwolone. Obok postaci ze znanych filmów, czarowników z bajki oraz innych przebierańców pojawią się kobiety, które, niczym szlachcianki, nosić będą suknie z epoki, mocno rozkloszowane i tak długie, że aż zamiatające kurz z podłogi. Suknie sylwestrowe (inne suknie wieczorowe – Amazing Girl – sklep internetowy) będą niezwykle ozdobne, a to za sprawą: licznych falban, cienkich tiuli, pstrokatych kokardek, sztucznych motyli i żywych kwiatów. Makijaż zejdzie na drugi plan, bo policzki zasłoni maska, ale już loki będą

sukienka

Autor: Every Nature
Źródło: Every Nature

niekłamanymi arcydziełami sztuki nowoczesnego fryzjerstwa.

Dla pań udających się na przyjęcie w rodzaju dyskoteki przeznaczone będą tradycyjne suknie sylwestrowe. Przykładowy fason wygląda następująco: góra biała, ozdobiona czarnymi motywami roślinnymi, grube ramiączka zakończone bufkami i okrywające prawie całe ramiona; dół czarny, szeroki, wykonany z przezroczystego tiulu i sięgający trochę za kolana.

W przypadku wyjściowych kreacji dla kobiet najważniejszy będzie odlotowy wygląd. W końcu cały rok trzeba oczekiwać na tę jedną północ, aby móc poczuć się jak top modelka lub sławna aktorka serialowa. Wygoda nie staje się priorytetem, ale sylwester gadżety na sylwestra to w końcu zabawa taneczna. Podpieranie ścian i ciągłe siedzenie za stolikiem z powodu uwierającego stopę obuwia lub opadającego ramiączka, sprawią, że tak długo oczekiwany wieczór trzeba będzie zaliczyć do tych nieudanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*