W jakich strojach najkorzystniej prezentuje się kobieta, która posiada figurę typu gruszka?

Moda choć jest stworzona dla każdego, rządzi się ona swymi prawami. Zależnie od wzorów, kolorów i fasonów bardziej nadają się lub w mniejszym stopniu do różnych typów sylwetki.

ozdoba

Autor: Biuro prasowe „Every Nature”
Źródło: Biuro prasowe „Every Nature”
Odpowiednio dobrane części garderoby, mogą podkreślać atuty figury i ukrywać to, czego nie chcemy eksponować.
Osoby szczupłe są bardzo często pomijane w określaniu kłopotów z odpowiednim doborem ubrania. Panuje przekonanie, że osoby szczupłe we wszystkim prezentują się dobrze. Niestety nie zawsze to jest prawda. Poszukiwanie ładnie prezentującej się odzieży oraz odzieży dopasowanej, bardzo wielokrotnie jest dla tego typu ludzi prawdziwym wyzwaniem. Te problemy niezwykle często dotyczą zmian w proporcji sylwetki. Może wystąpić wąska talia i równocześnie może być dodana objętość pewnym częściom ciała przykładowo biodrem albo biustowi. W takiej sytuacji sprawdzą się znakomicie ubrania wzorzyste, usztywnienie i pomocnicze warstwy. sukienka o kroju trapezowym w poprzeczne pasy z dekoltem kopertowym oraz usztywnieniem, bardzo prawidłowo wyeksponuje sylwetkę.
Figura typu klepsydra jest to najbardziej seksowna sylwetka, która eksponuje krągłe kształty bioder oraz biust. Ukazuje również wcięcie w pasie. Zalety figury typu klepsydra podkreślają dopasowane spódnice. Są to ołówkowe spódnice z podwyższonym stanem lub spódnice mini. Dopasowane spodnie jeansowe albo spodnie z szerszą nogawką także doskonale zaznaczą kobiece kształty. Mogłyby to być wersje z podwyższonym stanem oraz dekoracyjnymi guzikami. Mogą być również jeansy klasyczne. Warto jest również wyeksponować górne partie figury po nałożeniu dopasowanych bluzek, wzorów hiszpańskich, krótkich topów i ubrań z dekoltem w formie łódki albo literki V.

Sylwetka typu gruszka, to masywne biodra oraz uda. Kobiety, które chcą zamaskować obfite kształty w biodrach i udach wybrać muszą lekko rozszerzane spódnice, które mają długość za kolano. Wydłużą one sylwetkę i zrównoważą nogi oraz szerszą górną część.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*