W jakich strojach najkorzystniej prezentuje się kobieta, która posiada figurę typu gruszka?

Moda choć jest stworzona dla każdego, rządzi się ona swymi prawami. Zależnie od wzorów, kolorów i fasonów bardziej nadają się lub w mniejszym stopniu do różnych typów sylwetki.

ozdoba

Autor: Biuro prasowe „Every Nature”
Źródło: Biuro prasowe „Every Nature”
Odpowiednio dobrane części garderoby, mogą podkreślać atuty figury i ukrywać to, czego nie chcemy eksponować.
Osoby szczupłe są bardzo często pomijane w określaniu kłopotów z odpowiednim doborem ubrania. Panuje przekonanie, że osoby szczupłe we wszystkim prezentują się dobrze.

W tym miejscu odnajdziesz ciekawe informacje na omawiany temat, więc jeżeli to zagadnienie jest dla Ciebie intrygujące, to kliknij odsyłacz do witryny (http://www.mroptic.pl/okulary-sportowe).

Niestety nie zawsze to jest prawda. Poszukiwanie ładnie prezentującej się odzieży oraz odzieży dopasowanej, bardzo wielokrotnie jest dla tego typu ludzi prawdziwym wyzwaniem. Te problemy niezwykle często dotyczą zmian w proporcji sylwetki. Może wystąpić wąska talia i równocześnie może być dodana objętość pewnym częściom ciała przykładowo biodrem albo biustowi. W takiej sytuacji sprawdzą się znakomicie ubrania wzorzyste, usztywnienie i pomocnicze warstwy. sukienka o kroju trapezowym w poprzeczne pasy z dekoltem kopertowym oraz usztywnieniem, bardzo prawidłowo wyeksponuje sylwetkę.

Figura typu klepsydra jest to najbardziej seksowna sylwetka, która eksponuje krągłe kształty bioder oraz biust. Ukazuje również wcięcie w pasie. Zalety figury typu klepsydra podkreślają dopasowane spódnice. Są to ołówkowe spódnice z podwyższonym stanem lub spódnice mini. Dopasowane spodnie jeansowe albo spodnie z szerszą nogawką także doskonale zaznaczą kobiece kształty. Mogłyby to być wersje z podwyższonym stanem oraz dekoracyjnymi guzikami. Mogą być również jeansy klasyczne. Warto jest również wyeksponować górne partie figury po nałożeniu dopasowanych bluzek, wzorów hiszpańskich, krótkich topów i ubrań z dekoltem w formie łódki albo literki V.

Sylwetka typu gruszka, to masywne biodra oraz uda. Kobiety, które chcą zamaskować obfite kształty w biodrach i udach wybrać muszą lekko rozszerzane spódnice, które mają długość za kolano. Wydłużą one sylwetkę i zrównoważą nogi oraz szerszą górną część.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*