Prawdziwie seksowna kobieta – jakie są aktualnie jej najistotniejsze atrybuty?

Większość kobiet żyje aktualnie w ciągłym pośpiechu. Praca zawodowa, opieka nad dziećmi, prace domowe, realizowanie posiadanych pasji i zainteresowań czy spotkania z przyjaciółmi – to wszystko wymaga dużo czasu. Czy w takim razie w życiu dzisiejszej kobiety jest miejsce na zadbanie o siebie? Naturalnie, że tak, tym bardziej, że wygląd zewnętrzny posiada aktualnie podstawowe znaczenie. Jakie są konieczne atrybuty seksownej kobiety?

Przede wszystkim, warto zatroszczyć się o te elementy stroju, których na pierwszy rzut oka nie widać. Prawidłowo dopasowana seksowna bielizna

modelka w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

to zdecydowanie podstawa. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, że mając ją na sobie, nawet w normalnym stroju można poczuć się niczym gwiazda z czerwonego dywanu. Na dodatek, bielizna stosownie modeluje ciało, powoduje, że kobieta inaczej się porusza, jest pewniejsza siebie. Warto w związku z tym zatroszczyć o to, by na co dzień ubierać bieliznę doskonałej jakości, nawet gdy nikt nie miałby jej zobaczyć. Synonimem seksu są także kabaretki, które można znaleźć przez internet: seksowne pończochy samonośne i kabaretki. To rzeczywiście odważny element stroju, z tego powodu decydując się na ten rodzaj rajstop, zdecydowanie należy założyć skromną sukienkę, najlepiej pozbawioną głębokich dekoltów lub wycięć. Dzięki temu uniknie się „przeładowanego” rezultatu. Takie rajstopy sprawdzą się najlepiej chociażby do klasycznej „małej czarnej” – rzecz jasna jeżeli sukienka sama w sobie nie będzie nazbyt odważna.

Seksowna kobieta powinna zatroszczyć się także o odpowiednią fryzurę i makijaż. Rzecz jasna, nie oznacza to, że należy nakładać na twarz wiele kosmetyków, poświęcać makijażowi kilkadziesiąt minut, doklejać sztuczne rzęsy itd. Wręcz przeciwnie, czasem wystarczy tylko zatuszować drobne niedoskonałości cery i umalować usta czerwoną szminką bądź wytuszować rzęsy. Nie zawsze widoczny makijaż – dorota małecka makijaż z dojazdem jest kojarzony z byciem seksowną. Sporo jest zależne od typu urody oraz okazji. Włosy natomiast powinny być zawsze czyste. Nie ma bardziej niestosownego widoku niż przetłuszczone, słabe u nasady włosy.

Niekiedy bycie seksowną jest porównywane z odsłanianiem ciała. To błąd. Wiele kobiet z powodzeniem pokazuje, że nawet skromny, zabudowany strój może świetnie wpływać na wyobraźnię. Wskazane jest znać jedną zasadę – odkrywać powinno się tylko nogi lub dekolt, nigdy razem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*