Zabawne koszulki są niesamowite!

Jest sporo ciekawych sposobów na ukazanie otoczeniu swojego humoru. Jeśli oczywiście nasz typ humoru jest społecznie akceptowalny, czyli nie śmiejemy się, no przynajmniej publicznie z wszelakich świętości wielce istotnych dla chyba każdego dojrzałego Polaka, definitywnie nie ma najmniejszych przeciwwskazań ku temu by postarać się pokazać swoje poczucie humoru, prywatne postrzeganie świata. Zwłaszcza w Polsce zauważyć idzie dużo absurdów, a więc ciężko nie wyśmiewać się z takowych. Właśnie: lecz niby w jaki sposób?

Może założenie zabawnej koszulki (zobacz: t-shirty z nadrukiem) spowoduje, że niejako zamanifestujemy własne realne ja? Niby zabawna koszulka nie jest przesadnie nieprzeciętna, lecz można śmiało powiedzieć, iż założenie na siebie niecodziennej koszuleczki wcale nie jest słabym wyjściem. Szczególnie, że bądź co bądź wzorów takowych koszulek jest od groma. Trudno nie zauważyć, iż w niesamowicie wielu przypadkach właściciele takowych koszulek są tak jakby pozerami, lecz no z drugiej strony: zapewne się za takich nie uważamy, więc nie patrzmy na to za bardzo, ponieważ mamy dużo bardziej interesujących rzeczy do realizacji.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedyś nie było większego wyboru, jeśli w rachubę wchodziły nietypowe wzory, znaki i napisy. Fajnie, że ostatnimi czasy to się znacznie zmieniło. A więc czymś wielce popularnym jest chociażby zamieszczane na t-shirtach nowych memów. Idealny przykład błyskawicznego zareagowania to przykładowo sprzedaż koszulek mających związek mega hitu Youtube, mianowicie – Hera, koka, hasz, LSD. A zresztą sami także mamy możliwość wymyślić własny tekst na t-shircie!

Stwórz

Ciężko nie natrafić na ten sklep z koszulkami, gdzie nie ma tego typu możliwości. Pamiętajmy jedno: często owe koszulki są z kiepskiego materiału, ponieważ są sprowadzane w tysiącach z Państwa Środka. Co prawda dzisiaj praktycznie wszystko sprowadza się z Azji, ale no akurat w przypadku koszulek z napisami jest nieco gorsza sytuacja. Zatem pierzmy umiejętnie koszulki, uważajmy na nie, a zapewne będziemy przez dłuższy czas mieli okazję ukazywać za ich pośrednictwem własne poczucie humoru. Dobry humor to podstawa, coś dzięki właśnie czemu możemy wreszcie zapomnieć o wszelakich kłopotach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*