Jak optycznie przedłużyć swoje nogi?

Nogi do nieba to marzenie każdej kobiety. Ale natura nie zawsze jest hojna, dlatego o długość warto czasem postarać się na własną rękę. Oczywiście nie powstał jeszcze sposób na realne przedłużenie dolnych kończyn, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by nogi chociaż robiły wrażenie dłuższych. Jakimi metodami możesz wizualnie rozciągnąć nogi?

nogi

Autor: Sasitos
Źródło: http://www.flickr.com

Przede wszystkim, powinnaś dobrać właściwe spodnie. Idealnie w tej kwestii sprawdzają się spodnie skrojone w kant. Za dobry efekt odpowiedzialny jest pionowy pasek, który jest widoczny od dołu do góry nogawki (kilka przydatnych porad). Wszelkie inne spodnie z pionowymi paskami lub też podłużnymi zdobieniami powinny dać podobny efekt. Po drugie, zakładaj w pierwszej kolejności spodnie z podwyższonym stanem, a nie biodrówki. Te ostatnie mogą prezentować się niezwykle interesująco, lecz najlepiej pasują do pań, które naturalnie mają długie nogi. W przypadku, gdy trzeba je wydłużyć, trafniejszym wyborem są spodnie z podwyższonym stanem, bo zmniejszają tułów a rozciągają nogi.

Ogromne znaczenie ma również dobór barw. Doskonałym pomysłem jest założenie butów i pończoch w tym samym kolorze. Do tego załóż spódnicę do kolan, bo ona pokaże nogi. Nie zakładaj z kolei tak zwanych spódnic midi.

Zobacz tu, sprawdź ofertę laserowa korekcja wzroku zabrze naszej firmy a na pewno znajdziesz coś interesującego. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny, zatem się nie rozczarujesz!

Jeśli będą zakrywać niemal całe nogi, z pewnością nie osiągniesz pożądanego skutku wizualnego. W domu lepiej pozostawić również niektóre górne elementy garderoby. Z pewnością nie potrzebujesz rozciągniętych koszul albo t-shirtów.

Metoda na pajączka

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Przede wszystkim takich, które sięgają wyraźnie za linię bioder. One również wydłużą tułów, a to efekt niepożądany. Ponadto miej też na uwadze, ze kiedy chcesz naprawdę wyraźnie rozciągnąć optycznie nogi, bezkonkurencyjne będą szpilki. Nie bez powodu chodzi w nich tak duża liczba pań. Obcasy niezwykle wyraźnie optycznie wydłużają nogi. Powstrzymaj się jednak przed wkładaniem ich na każde wyjście gdyż to zwyczajnie niezdrowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*