Blogowe modelki

Kilka lat temu w naszym kraju zaczęły powstawać blogi szafiarskie. To na nich można oglądać modę zupełnie inną, nie mieszczącą się w schematach, ale także grzeczne stylizacje prosto z normalnych sklepów.

Dzisiaj dużo blogerek profesjonalnie zajmuje się modą.
Karta kredytowa na zakupy

Źródło: http://pixabay.com/

Kiedyś blog modowy był tylko metodą na nawiązanie kontaktu z podobnymi dziewczynami i dzielenia się pasją do mody. Blogerki chwaliły się, co zdobyły w czasie wyprzedaży albo w ukochanych lumpeksach. Czasami sukienki modnej marki zdobywały dosłownie za 5zł. Robiły zjazdy, wymieniały się ubraniami, a od czasu do czasu znane firmy odzieżowa podawała jakiś prezent. Zjawisko stało się popularne do tego stopnia, że powstały setki blogów, a najbardziej znane zamieniły się w zawodowe strony internetowe pozwalające na spore zarobki.

Dominują projektanci

W ramach tej ewolucji znane blogerki rzadziej noszą kurtki kupione na obniżkach, teraz wygrywają polscy projektanci. Wiele dziewczyn propaguje odzież polskich projektantów, którzy dopiero wkraczają na rynek – szkolenia dress code. Blogerki kupują więc drogie buty, zapominając, jak dużą wartość miało kiedyś 5 zł podczas obniżek w szmateksie. Często oblegane i przede wszystkim oczekiwane są prace projektantów dla znanych sieciówek odzieżowych.

Kobieta na zakupach

Źródło: http://pixabay.com/

Sukienki czy buty światowych marek nie są robione dla mas, a w modzie zwykle chodzi o to, żeby odróżnić się od pozostałych. To przede wszystkim miła wiadomość, że w Polsce są już blogerki, które mogą luksusowo się ubierać.

Blogerka to zawód?

Blogerki, odnoszące sukces w Internecie, dzięki ciekawym stylizacjom i profesjonalnym zdjęciom, podróżują po całym świecie promując znane marki. Jeżdżą też na pokazy mody razem z gwiazdami, odwiedzają każdy Fashion Week. Nie sądziły, że z blogerek demonstrujących spontaniczne „outfity” będą poważanymi modelkami, stylistkami – zakupy ze stylistką poznań, czy też projektantkami. Gdy któraś z nich włoży sweter (zobacz piękne swetry damskie) LadyM, wiadomo, że tysiące fanek pójdzie do sklepu po taki sam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*