Na jakie okazje ubierać koszulę na spinki oraz na co zwracać uwagę wybierając koszulę?

Mężczyzna musi posiadać w swojej szafie elegancką koszulę, jaką będzie wkładał na szczególne okazje. Tego typu koszula zazwyczaj jest produkowana w odcieniu niebieskim i można ją założyć do garnituru.
Tego typu koszula na spinki to taki typ koszuli, jaka zapinana jest na spinki, a nie na guziki.

koszula na spinki

Autor: garlandcannon
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to koszula niezwykle formalna a obowiązkowym dodatkiem do niej powinien być krawat albo mucha. Tego typu koszula zazwyczaj występuje w dwóch fasonach: super slim i classic fit. Obydwa fasony są skrojone wedle specjalnie przygotowanych szablonów, które podkreślają idealnie zalety męskiej sylwetki i ukrywają jej wady. Koszule tego typu często posiadają kołnierzyk półwłoski, gładką plisę oraz mankiet francuski podwójny. Wykonana ona jest z miłej bawełny 100%. Koszula na spinki nada się do fraka, gdyż jest bardzo elegancka. Pojedynczy mankiet jest niemalże nieosiągalny do kupienia oraz jeżeli facet chce posiadać tego typu koszulę, to musi ją zlecić u krawca.
Koszula na spinki idealnie pasuje do biznesowego i szykownego garnituru. Posiada ona półwłoski kołnierz, którego wyłogi doskonale schowają się pod klapy marynarki. Koszula taka jest bardzo elegancka. Jest wykonana z bawełny, która bez trudu się rozprasowuje. Posiada gładką plisę, która powoduje, że krawat jest konieczny. W internecie można przeczytać opinie na temat koszuli. Są one niezwykle korzystne i zachwalają elegancję koszuli.

Jeżeli pragniesz poszerzyć swoją wiedzę z wybrany temat, to zachęcam do mej strony. Wystarczy nacisnąć na moje łącze (https://koell.pl/sklep/kocyki/) i voila.

Nawet mężczyźni dobrze zbudowani zachwalają jej doskonałe dopasowanie do postury. Zdecydowanie najwłaściwszym materiałem na koszulę jest bawełna. Bardzo wyszukane koszule wykonywane są też z jedwabiu. Jest on niezwykle delikatny, a także odporny oraz nadaje koszuli delikatnego blasku. W niektórych marketach koszule najlepszej jakości można by nabyć za 200 zł.

W wypadku nietypowego wymiaru sylwetki, najlepiej jest uszyć koszulę na miarę. Jeżeli wybierzemy koszulę szytą u krawca, moglibyśmy dobrać rodzaj mankietu, typ kołnierzyka czy też materiał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*