Dla jakiego rodzaju urody dłuższe kolczyki nie byłyby najlepszym wyjściem?

Każda kobieta jest ładna, ale niestety nie każdy mężczyzna jest w stanie to dostrzec. Z tego też powodu co poniektóre kobiety pragną podkreślić swoją urodę poprzez zakup biżuterii.

kolczyki z cyrkonią

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
podeszwa
Przykładowo kolczyki mogłyby nosić już małe córeczki, jednak robią to z tego powodu, że pozwoliły im na to ich matki.
W salonach jubilerskich do nabycia są różnego rodzaju kolczyki. Mogą być one złote, posrebrzane czy też tytanowe. Mogą posiadać różne motywy, takie jak choćby znak nieskończoności lub być upiększone kamieniami. To również „temat rzeka”: Osoby dojrzałe doceniają kamienie szlachetne, czyli m.in. diamenty, rubiny czy szafiry. Dla najmłodszych klientek znakomitym rozwiązaniem będą natomiast cyrkonie. Są to sztuczne kamienie, zatem ich cena jest zdecydowanie mniejsza niż brylantów, jednak nie oznacza to, że są nieładne. Przeciwnie: srebrne kolczyki z cyrkonią prezentują się fenomenalnie na każdej kobiecej twarzy. Propozycja jest naprawdę monumentalna, zatem dowolna pani z pewnością odnajdzie doskonały produkt, który będzie dopasowany do jej typu urody. Istotne jest to, aby osoba, która je nosi, czuła się z nimi wyjątkowo.
Dla przykładu jeśli posiadasz relatywnie niedługa szyję, wtedy korzystnie jest kupić małe kolczyki „wkrętki”. W tego typu okoliczności niestety dłuższe kolczyki z cyrkonią nie okazałyby się najlepszym pomysłem. Nikt nie czułby się dobrze, jeśli kolczyki opierałyby się na ramionach. Tego typu rodzaj precjozów, czyli wiszące oraz długie kolczyki okazałyby się natomiast idealne dla osób z okrągłą twarzą.

Jeśli z kolei masz raczej kwadratowy typ twarzy, to idealne byłyby kolczyki w kształcie okręgu. Jeśli jednak Twoja twarz ma układ trójkątny pamiętaj, żeby kolczyki nie miały tego typu kształtu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*