Z jakiego powodu tenisówki to tak popularne obuwie nie tylko do noszenia na korcie?

Prawie każda pani posiada we własnej szafie takie buty. Są one bardzo komfortowe, doskonale się prezentują oraz świetnie pasują do wielu stylizacji.

tenisówki

Źródło: pixabay.com
Mowa tutaj o tenisówkach, dlatego też w poniższym artykule znajdziesz przegląd takiego typu obuwia. Podpowiadamy też, jakie modele warto wybrać oraz z czym je w rzeczywistości nosić.

Ten odnośnik do serwisu sklep internetowy z butami kieruje do niezwykle ciekawej strony, która zawiera równie interesujące informacje na opisywany temat.

Skoro zdecydujemy się na określony typ butów, musimy wiedzieć, z czym je nosić, z którymi elementami prezentują się one dobrze. Tenisówki są bardzo uniwersalnym obuwiem, które znakomicie wpisuje się w wiele popularnych stylizacji oraz naprawdę pasuje do różnych stylów odzieży. Tenisówki będą wyglądać znakomicie w sportowych zestawach, na co dzień czy na eleganckie spotkanie. Wyglądają one doskonale w złączeniu ze spodniami, szortami, sukienkami czy nawet spódnicami. Oprócz doskonałego dostosowania tenisówki posiadają również inną niezwykle istotną cechę: są one niezwykle wygodne i to dlatego tak chętnie wybieramy je po prostu na co dzień.

Czym kierować się przy ich wybieraniu? Otóż przede wszystkim trzeba kierować się ich wygodą, swoim wyczuciem stylu, ale także obowiązujących trendów. W tym roku niezwykle popularne są przede wszystkim tenisówki w kolorach pastelowych. Warto mieć świadomość, że wiąże się to z jednej strony z tym, że barwy pastelowe zawsze powracają do mody na okres wiosenny.

Ponadto w wielu stylizacjach powracamy też do stylu boho albo hippi, często inspirujemy się folklorem, dlatego też niezwykle popularne są zdobienia kwiatowe. Dobrym rozwiązaniem są również tenisówki w kolorach srebrzystych, które lekko świecą czy też połyskują oraz doskonale nawiązują do stylu disco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*