Jaką biżuterię kupić potomstwu na Pierwszą Komunię Świętą?

Gdy zbliża się czas komunijny, podekscytowani są nie jedynie rodzice, ale również ich pociechy. Jest to niezwykle istotny okres dla dowolnego wierzącego trzecioklasisty. Nie można zapomnieć o kilku istotnych elementach takiego wydarzenia.
Każde dziecko, które przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej posiada na sobie biżuterię.

trening

Autor: HEPPIN.com
Źródło: HEPPIN.com
Ta zasada tyczy się tak chłopców jak i dziewczynek. Kiedy wybieramy najlepszy łańcuszek (zobacz koniecznie – łańcuszki celebrytki złote próba 585) dla dziecka, do wyboru posiadamy medalik lub krzyżyk, który zawieszony jest na cienkim łańcuszku, który pasuje do zawieszki. Dziecko, które przystępuje do komunii, często jest obdarowywane medalikiem lub krzyżykiem przez rodzinę lub chrzestnych. To w każdym przypadku trafiony prezent, który jest cenny i jest piękną pamiątką, która noszona jest przez wiele lat. Wszystko jest zależne jednak od surowca z jakiego wykonana będzie biżuteria. Medalik jest to jedna z najpopularniejszych zawieszek, które są zakładane na komunię. Przedstawiają przeważnie Matkę Boską oraz są nie za bardzo duże. Zdecydowanie w większym stopniu rzucają się w oczy niż krzyżyki. Należałoby zatem wybrać coś rzeczywiście pięknego. Oprócz typowych owalnych wersji, które nie wyjdą z mody, rozejrzeć się można za czymś nietypowym. Różnorodność kształtów jest niezwykle duża podobnie jak cen. W zależności od budżetu i upodobań znajdziemy z pewnością coś idealnego.
Jeżeli medaliki nie spodobały Ci się, wtedy możesz wybrać coś z dużej propozycje krzyżyków. Taki rodzaj biżuterii wydaje się być prosty i minimalistyczny, ale pomiędzy poszczególnymi modelami znaleźć można by wiele różnic. Chłopcu wręczyć najlepiej prosty, typowy krzyżyk, który będzie nosić mógł nawet na co dzień. Dziewczynce może się spodobać model w większym stopniu ozdobny przykładowo wysadzany błyszczącymi cyrkoniami. Następna decyzja jaką trzeba podjąć to materiał, z którego będzie wykonana biżuteria. Złota jest w większym stopniu wyrazista oraz odświętna, a srebrna może pasować w większym stopniu na co dzień. Różnice zauważyć można by także w cenie. Za złoty medalik albo większy krzyżyk zapłacić trzeba więcej.

Wszystko zależy od gustu oraz sumy, którą chcielibyśmy przeznaczyć na podarunek dla dziecka. Jeśli jesteś rodzicem albo chrzestnym, warto wydać na tego typu upominek nieco więcej, żeby posiadać gwarancję, że dziecko będzie nosiło go z dumą i z przyjemnością przez dużo lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*