Jakie kolczyki wybrać do twarzy trójkątnej a jakiego rodzaju do kwadratowej?

Jeśli chcesz sprawić radość kobiecie, mógłbyś zakupić jej w podarunku coś z precjozów. Jest to niezwykle indywidualny prezent, który w każdym wypadku sprawi radość i jest wyrazem wdzięczności oraz miłości.
Srebrne kolczyki posiadają 2 ogromne zalety.

kolczyki biżuteria

Autor: H&M
Źródło: H&M
Są bardzo piękne oraz niedrogie. Bez względu od stroju są idealne na każdy dzień. srebro mogłoby mieć 2 odcienie. Mogłoby być jasne i oksydowane. Takie oksydowane srebro jest z refleksami brązowymi lub niebieskimi. Posrebrzane kolczyki są dosyć miękkie, zatem stosuje się domieszki z miedzi czy też niklu. Zakupując kolczyki w dobrym sklepie z biżuterią, w każdym wypadku należałoby sprawdzić jakie są próby. Spotykana zazwyczaj próba to 925 i kolczyki o tego typu próbie warto nabywać. Srebrne kolczyki mogą być skromne i niezwykle bogato ozdobione. Bardzo interesujące pod względem kolorystyki mogłyby zostać kolczyki ozdobione kamieniami szlachetnymi czy też cyrkoniami. Tego typu kolczyki są w każdym wypadku lekkie i bardzo komfortowe w noszeniu. Jeśli chcesz kupić kolczyki biżuteria, którą ma salon (salon sukni ślubnych warszawa) jubilerski na pewno je posiada.
niedoskonałości

Autor: Shock Absorber
Złote kolczyki mogłyby być żółte, białe a czasem bordowe. Odcień złota jest zależny od tego, z którym metalem złoto jest zmieszane. Kolczyków nie warto kupować na w zwykłych sklepach z pamiątkami. Do każdego zakupu kolczyków czy pierścionka musi być dodana informacja o próbie. Próba taka musi byc wybita na pierścionku przykładowo po wewnętrznej jego stronie. Układ kolczyków ma wpływ na wygląd całej twarzy. Jeżeli Twoja twarz jest kwadratowa, wybieraj kolczyki okrągłe lub łezki. Przy trójkątnej twarzy kolczyki muszą być bardziej szerokie u dołu a wąskie na górze.

Nie mogłyby być także dłuższe niż do linii podbródka. Do twarzy w kształcie trójkąta będą pasować kolczyki z wieloma ozdobami. Do twarzy okrągłej kolczyki mogłyby być długie, ale smukłe. Do twarzy owalnej pasowały będą kolczyki duże i długie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*