Wiele odcieni różu – czyli dobieramy obuwie i dodatki do stylizacji dla kobiet w każdym wieku

Jeszcze jakiś czas temu różowy kojarzył się z małymi dziewczynkami czy ulubionym kolorem dla lalki Barbie. Obecnie w tym kolorze możemy nabyć wiele ubrań, obuwia czy akcesoriów. Wiele portali czy gazet dla kobiet udowadnia, iż róż możemy nosić w każdym wieku, jedynie trzeba go odpowiednio zestawić. Jak tego dokonać?

różowe baleriny

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
różowe baleriny

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Naturalnie, nadal spotkamy się z takim poglądem, iż kolor różowy mogą zakładać jedynie przedszkolaki. Ale sporo ubrań sportowych także występuje w tym odcieniu i nastolatki oraz młode kobiety wyglądają w nich doskonale! Ubrania sportowe rządzą się własnymi prawami i ostre barwy zestawiane z innymi mocnymi odcieniami czy szarością są mile widziane. Różowa torba (torby survivalowe) sportowa również będzie wyglądać świetnie. (nawet pomocna strona, warto zajrzeć – Buty na każdą porę roku) Pani w różowym żakiecie albo różowej atłasowej koszuli, w modnych cygaretkach i butach na obcasie będzie wyglądać na silną kobietę, dlatego jeżeli tylko nie dotyczą jej ostre zasady ubioru – ze swobodą może założyć taki zestaw do pracy. Tutaj więcej: Sklep z butami. Osobom dojrzałym do stonowanego stroju poleca się założyć np. różowe baleriny. Ożywimy nasz strój i pokażemy, iż jesteśmy na czasie. Można eksperymentować z odcieniem i wybrać coś w pudrowym różu, polecanym osobom dojrzałym czy w odcieniu fuksji, który zda egzamin w przypadku osób w każdym wieku. Do tego torba i apaszka i jesteśmy ubrane modnie i z pomysłem. Różowe baleriny czy szpilki mogą być także świetnym uzupełnieniem kreacji na przyjęcie weselne albo inną rodzinną uroczystość, na jakiej musimy wyglądać świetnie. Nowa oferta: ciekawe różowe baleriny.

Jednak gdy mamy skłonność do czerwienienia się, nie zaleca się tego odcienia blisko twarzy, ale jako odcień dodatków, zwłaszcza butów czy torebki, będzie świetny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*