Wskazówki stylisty dla panów

Wygląd człowieka to zarówno w życiu prywatnym, jak i w miejscu pracy – sprawa nad wyraz ważna.
Jak ważne to są sprawy, świadczyć może fakt, że korporacje już nawet w swych wewnętrznych ustaleniach takie zasady jak: czyste buty czy schludne ubranie, wyraźnie akcentują.

Bywa nawet tak, iż nie dotrzymanie postanowień regulaminu w punktach dotyczących stroju, w najlepszym razie kończy się obcięciem premii, a w najgorszym razie – już przy rażących zaniedbaniach – nawet zwolnieniem pracownika.

Każda poważna firma dużą wagę przywiązuje do wizerunku pracownika, ale ma to szczególne znaczenie w zawodach zaufania publicznego, jak na przykład: prawnicy, księgowi, lekarze czy adwokaci, chociaż nie wyobrażam sobie również osób pełniących takie funkcje jak poseł, ksiądz, czy wojskowy zaniedbujących swe obuwie czy ubiór.

Jeśli chodzi o ubiór, jak zwykle nie należy przesadzać z dodatkami. No chyba że jest się młodzieńcem, któremu przypadkowe przekraczanie konwencji zwykle zostanie wybaczone, uznane za przejaw młodzieńczego buntu. Natomiast takiż strój u faceta w sile wieku, może być uznany za dziwactwo i może narazić mężczyznę na komiczność. Można rzecz jasna spróbować pokazać swoją artystyczną duszę ale trzeba pamiętać, że jest to zawsze działanie ryzykowne.

mężczyzna w szarej koszulce

Autor: Jordon B
Źródło: http://www.flickr.com

Modny, zadbany mężczyzna, powinien zwracać uwagę na detale.

Prezentowany artykuł wydaje się bardzo zajmujący? Jeśli tak, to sprawdź także inne polecane (https://www.bootky.de/demonia-schuhe) treści, ponieważ są równie ciekawe i wciągną Cię zupełnie.

Od mężczyzn teraz oczekuje się szyku, jednak powiedziawszy nie całkiem poważnie, z męską elegancją jest jak z męską urodą, powinna być jak wiosenny wiatr, który jest prawie nie wyczuwalny, i unosi ze sobą delikatny aromat ziół, natomiast gorzej, jeżeli przypomina wichurę i przygniata otoczenie.

Mówiąc o wszystkim co dotyczy mody męskiej, kluczowe jest według mnie pojęcie „równowaga”. Ogólnie rzecz biorąc wszystko jest dozwolone, wachlarz opcji jest naprawdę duży, byle nie przesadzić w żadną stronę. Ta sama zasada umiaru tyczy się kosmetyków męskich. Skończyły się już dawno czasy, gdy w gamie kosmetyków do higieny dla mężczyzn zadbany mężczyzna miał szare mydło oraz brzytwę.

Dziś na rynku można nabyć dużo produktów pielęgnacyjnych (), przeznaczonych specjalnie dla mężczyzn, poczynając od kremów po goleniu, przez żele pod prysznic, nawet po kremy zapobiegające powstawaniu zmarszczek. Z pewnością każdy z panów znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*