Wskazówki stylisty dla panów

Wygląd człowieka to zarówno w życiu prywatnym, jak i w miejscu wykonywania obowiązków zawodowych – sprawa ogromnie ważna.
Jak istotne to są kwestie, świadczyć może fakt, iż korporacje już nawet w swych wewnętrznych ustaleniach takie regulacje jak: zadbane obuwie czy schludny ubiór, dość mocno akcentują.

Czytaj dalej →

Jak wybierać biżuterię damską?

Nie ulega kwestii, że biżuteria damska musi zwyczajnie odpowiadać priorytetom danej damy, a więc jej pięknu, stylowi czy też temperamentowi.
Jeżeli dżentelmen będzie w stanie perfekcyjnie określić owe trzy składowe części, nie powinien mieć nadto wielu problemów z wyborem stosownej biżuterii dla własnej kobiety.

Czytaj dalej →

O które detale ma obowiązek zatroszczyć się każdy facet?

Nie od dziś wiadomo, że nasz osobisty wizerunek to niezmiernie istotny element codzienności. Chociaż w wielu wypadkach spłycamy jego znaczenie, to jednak okazuje się, że w życiowych sytuacjach może on zdecydowanie działać na naszą korzyść. W związku z takim stanem spraw niesłychanie istotne jest, aby przedstawiać się możliwie jak w najwyższym stopniu korzystnie we wszelkich sytuacjach w trakcie naszego życia.

Czytaj dalej →

Elegancki mężczyzna

Właściwie zawsze patrzono na to, czy określona osoba dba o siebie. Dotyczyło to zwłaszcza kobiet, na których prezencję zwracano największą uwagę. W dawnych czasach to panie miały być pewnego rodzaju ozdobą, pomimo mężczyzna w określonych sytuacjach także miał obowiązek zadbać o higienę i o wysoki poziom elegancji.

Czytaj dalej →

Jaki strój wybrać na ślub? Jeżeli chodzi o sukienki druhien nie istnieje w zasadzie większych standardów

Jaki strój wybrać na wesele? To pytanie stawia sobie każda osoba szykująca się do tego rodzaju uroczystości i chodzi zarazem o mężczyzn, jak i kobiety. Oczywiście w tym dniu najlepiej powinni wyglądać sami Państwo Młodzi, jednakże podstawą jest, żeby wszystko prezentowało się jak należy – zarówno wystrój sali, jak i druhny i drużbowie. Rzecz jasna suknie ślubne, Łódź, Kielce czy Rzeszów kupimy w pierwszym rzędzie w dedykowanych salonach, które zapewniają kompleksowy wystrój w tym zakresie.

Czytaj dalej →