Jaki strój wybrać na ślub? Jeżeli chodzi o sukienki druhien nie istnieje w zasadzie większych standardów

Jak ubrać się na wesele? To pytanie zadaje sobie każda osoba przygotowująca się do tego typu uroczystości i dotyczy to zarazem kobiet, jak i mężczyzn. Rzecz jasna w tym dniu najpiękniej muszą wyglądać sami Państwo Młodzi, niemniej priorytetem jest, żeby wszystko prezentowało się jak należy – zarazem wystrój sali, jak i druhny i drużbowie. Oczywiście suknie ślubne, Łódź, Białystok czy Opole kupimy zwłaszcza w profesjonalnych salonach, które gwarantują kompleksowy wystrój w tym zakresie.

więcej znajdziesz tutja

Autor: DAGNEZ
Źródło: abcslubu.pl
W tego typu salonach można kupić nie tylko suknię dla Pani Młodej, czy frak dla Pana Młodego, ale również sukienki weselne dla druhien – vaiolett.pl. Ich wybór nie jest prostą sprawą, jako że suknia druhny nie powinna przyćmić stroju głównej zainteresowanej, ale z drugiej strony nie może też być zbyt banalna. Jak wybrać tego typu suknie?

Najlepiej jeżeli decydujący głos jeśli chodzi o wygląd druhien będzie należał do Panny Młodej, gdyż to ona decyduje o tym w jakiej przodującej kolorystyce odbędzie się uroczystość, a nie ulega wątpliwości, że kolorystyka ma w tym przypadku istotne znaczenie. Sukienki druhien nie powinny być białe, gdyż kolor ten przeznaczony jest dla Panny Młodej. Nie wybiera się także sukienek w jednolicie czarnym kolorze, natomiast jest jak najbardziej mile widziana, zwłaszcza te, które doskonale będą współgrać z kolorystyką poszczególnych dodatków i dekoracji weselnych.

Jeśli chodzi o sukienki dla druhien nie ma w zasadzie większych standardów, jednak przyjęło się, iż nie powinny być one zbyt wyzywające i z drugiej strony zbyt „pospolite”, jako że co by nie powiedzieć, ślub (parasole wynajem) to ważne wydarzenie i warto to święto podkreślić również niebanalnym strojem. Oczywiście nawet proste sukienki warto upiększyć poprzez zastosowanie eleganckiego materiału, czy ciekawych dodatków, które je uatrakcyjnią.

Dobierając sukienki dla druhien bardzo często kierują się one zasadą, by wyglądać w podobny sposób i nie wyróżniać się na tle Panny Młodej, która w pierwszej kolejności powinna rzucać się w oczy. Nie jest to jednakże zasada nienaruszalna i nierzadko stawia się również na bardziej oryginalne rozwiązania. Podstawą jest to, żeby wszystkie panie czuły się w sukniach wygodnie, a równocześnie elegancko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*