Weselne rozterki

Dzień ślubu to bezsprzecznie jeden z najważniejszych chwil w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, biorąc pod uwagę najmniejsze detale.

W naszym kraju można odwiedzić profesjonalne targi ślubne, działa wiele firm eventowych, które zorganizują za nas tę szczególną uroczystość, spełniając najwymyślniejsze życzenia klientów.

Suknie ślubne, inspiracje - Anioły i Demony

Autor: Anna Ciupryk / Fashion Color
Źródło: Dorota Dolińska

fotografie coraz rzadziej robi wujek Heniek – wyręcza go profesjonalny fotograf, który przeprowadza stylizowane sesje fotograficzne w plenerze. Restauracje prześcigają się w wymyślnym menu, a didżeje zabawiają weselnych gości w stylu lat 60. czy 80. Salony florystyczne dobierają kwiaty nie tylko dla panny młodej, ale również do kościoła, sali weselnej czy samochodu. O fryzurę panny młodej zatroszczy się fryzjerka, a wizażystka zrobi jej nienaganny makijaż, który będzie wyglądał pięknie do późnych godzin wieczornych. Jedynym elementem, który pozostaje do indywidualnego wyboru i spędza sen z powiek niejednej pannie młodej jest suknia ślubna.

Idealna suknia ślubna ma wyrażać styl i osobowość panny młodej i sprawić, że będzie najpiękniejsza w ten wyjątkowy dzień. Ma eksponować atuty jej urody i wyróżniać się na tle innych – po prostu ma być suknią Kopciuszka na ten największy bal. Pomocny w doborze sukni okaże się profesjonalny salon salon ślubny warszawa którego specjalnością jest moda ślubna. Jeśli jesteśmy mieszkańcami np. Lublina lub jego okolic, warto wrzucić w gogle: suknie ślubne lublin – nie zważajmy na małe lub duże litery, istotniejsze są różne wersje wyrażeń po to, by dobrze przeszukać Internet. Przeczytajmy również wpisy na ten temat na forach internetowych lub po prostu popytajmy znajomych. W upatrzonym salonie skontrolujmy jakość obsługi, sposób ekspozycję sukien, liczbę przymiarek i jakość materiałów. Warto przewertować katalogi z modą ślubnąi wspólnie ze projektantem zastanowić się, czy ten krój będzie pasował do naszego stylu.

Ślub kościelny nie dla każdego?

Autor: Marcin Łysak
Źródło: Marcin Łysak

Wybierając model sukni, oceńmy, jaki mamy typ figury – tylko osoby o idealnych kształtach i dość smukłe mogą sobie pozwolić na suknię w typie syreny lub princessy. Osoby szczupłe, lecz niewysokie poczują się dobrze w sukni klasycznej (spódnica i gorset), panie lekko przy tuszy lepiej zaprezentują się w typie empire, a niższe i bardziej przy kości – w typie sukni w kształcie litery A (z zaszewkami rozchodzącymi się w dół) lub typie prostym, szytym z lejących się, opływowych materiałów.

Dopasujmy suknię również do pory roku planowanego ślubu, ale przede wszystkim pamiętajmy, że mamy czuć się w niej wygodnie i olśniewająco. Bo nawet najbardziej ekskluzywna suknia, jeśli do nas nie pasuje i niewygodna, może zepsuć humor panny młodej w ten wyjątkowy dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*