Jakie są rodzaje kobiecej figury i jak dobrać do niej właściwą sukienkę?

Kiedy zbliża się czas ważnego wyjścia, zaś Ty nadal nie masz pewności, którą kreację na siebie włożyć oraz chciałabyś prezentować się znakomicie, czy wręcz obłędnie i także gustownie, jednak ogromny wybór w galeriach handlowych powoduje, że jesteś przytłoczona, to utrzymaj spokój, ponieważ szczególnie dla Ciebie zebraliśmy parę nieskomplikowanych wskazówek, jak wybrać właściwą sukienkę do Twej sylwetki.
Każda pani ma odmienną sylwetkę i każda z nas posiada swe osobiste preferencje.

sukienka

Autor: donhall16
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami nie zawsze współgrają one z efektem docelowym. Wychodzimy w tego typu sytuacji z marketu trochę zawiedzione powtarzając jak mantrę słowa: „nie umiem znaleźć niczego dla siebie”. Wystarczy jednak spojrzeć na ubrania nieco w inny sposób, dostrzec ich linie, wzory i kolory, które na wieszaku są tylko niczym pół jabłka. Dopiero na odpowiedniej figurze są zestawem godnym gwiazdy z filmu. Zobacz najpopularniejsze postury, znajdź swoją oraz wybierz sobie to, co jest idealne. Figura klepsydry: należy do w najwyższym stopniu kobiecych sylwetek oraz cechuje się dość obfitym biustem, dużym wycięciem w talii i relatywnie szerokimi biodrami.

Z pewnością przyda Ci się najnowsza publikacja (https://atgroup.com.pl/dla-hoteli). Więc kliknij w poniższy link oraz ciesz się wpisem, który z przyjemnością dla Ciebie napisaliśmy.

Jest ideałem, który lansowany był dla przykładu przez Marilyn Monroe.

Tego typu typ postury zazwyczaj krąży wkoło wymiaru 38 plus, zatem w związku z propozycjami w najnowszych trendach, należy bacznie dobrać fason. Zakupując tego typu produkt jak sukienka, warto kupić taką, która będzie trzymać prawidłowo biust oraz eksponować wcięcie. Odpowiednia góra jest obowiązkowa. Dół może być także utrzymany w tej samej konwencji lub może być rozkloszowany. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogłabyś podkreślić swe atuty, z kolei szerokie biodra nabiorą swoistej lekkości. Oczywiście nie powinnaś zapominać o odpowiednich butach na obcasie, które dopomogą Ci zachować prawidłową sylwetkę. Jeżeli chodzi o sylwetkę typu „gruszka”, to była ona domeną mistrzów malarstwa.

Jej subtelne ramiona i relatywnie szerokie biodra mogły pobudzać zmysły. Kształt gruszki charakteryzuje się właśnie relatywnie wąskimi ramionami – w przeciwieństwie do klepsydry oraz dosyć obfitymi biodrami, które są dla niej bardzo charakterystyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*