Masz kłopoty z zestawianiem ubrań? Nie wiesz, które fasony będą najlepsze dla Twojej sylwetki? Pomoże Ci osobista stylistka!

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach bardzo istotne jest to, jak dokładnie wyglądasz. Oczywiście praktycznie każdy z nas na pewno zdaje sobie sprawę z faktu, że nie można oceniać innych ludzi po ich wyglądzie, jednakże bez dwóch zda często wyrabiamy sobie opinię o danej osobie na podstawie jednego wrażenia. Jeśli chcesz więc robić na innych ludziach dobre wrażenie, bez wątpliwości musisz zadbać w odpowiedni sposób między innymi o swoją garderobę.

ubrania

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób niestety ma problemy z dobraniem odpowiednich ubrań, które będą pasowały do ich sylwetki. Zazwyczaj wydaje nam się, że nie ma nic prostszego – idziemy do sklepów, przymierzamy konkretne ubrania, przeglądamy się w lusterku i kupujemy te, w których wyglądamy najlepiej. W praktyce jednakże wcale nie jest to takie łatwe i niejednej z nas bez wątpliwości przydałaby się osobista stylistka. Oczywiście możesz pójść na różnego rodzaju kursy – teraz wyjątkowo popularne są między innymi szkolenia dress code (Basia Józefiak – osobista stylistka) – jednakże nie zmienia to faktu, że z pewnością łatwiej jest wybrać odpowiednie ubranie obcej osobie niż sobie. Właśnie w takich przypadkach przydaje się osobista stylistka, która wybierze się z Tobą na zakupy i będzie w stanie obiektywnie ocenić, jak dokładnie wyglądasz w określonych typach ubrań. Takie dziewczyny wykonujące zawód personal shopper zazwyczaj mają skończone różnego rodzaju szkolenia dress code, dlatego bez wątpienia będą w stanie udzielić Ci najlepszych porad – również takich, które będziesz mogła wykorzystywać w przyszłości kiedy już będziesz samodzielnie chodzić na zakupy. Porady udzielane przez personal shopper zdecydowanie pomogą Ci znaleźć najlepsze fasony i barwy ubrań, w których wyglądasz najlepiej.

Zaciekawił Cię nasz wątek? Więc kliknij w link do serwisu odzież robocza z własnym nadrukiem i ciesz się kolejnymi faktami. W razie jakichkolwiek pytań – zwróć się do nas.

Możesz z tego rodzaju pomocy skorzystać jednorazowo – i wtedy kupić sporo ubrań, które zapełnią Twoją garderobą na dłuższy czas – albo zabierać ze sobą stylistki na każde zakupy. Jeżeli będziesz się stosować do ich porad, niewątpliwie Twój styl znacząco się poprawi – czytaj o tym jak odnaleźć własny styl.

Wbrew pozorom odnalezienie osobistej stylistki nie jest wcale takie ciężkie. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego, jak niezwykle istotny jest ich wygląd oraz robione przez nich pierwsze wrażenie, więc zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi również jest coraz większe. Z porad stylistów korzystają praktycznie wszystkie gwiazdy, zatem Ty także możesz sobie pozwalać na trochę luksusu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*