Jeśli w niedalekim czasie czeka Cię pewna uroczystość w rodzinie, zostaniesz Panną młodą lub masz komunijne dziecko – zainwestuj swój czas i pieniądze w salon z sukniami ślubnymi i komunijnymi

Runek odzieży ślubnej osiąga swoje apogeum. Otwierają się nowe działalności, salony. Pojawiają się i zaczynają aktywność młodzi, zdolni kreatorzy. Gama sposobności poszerza się co roku. Jeżeli Twoim punktem zamieszkania jest Łódź i okolice – powinno się zaszczepić trochę wskazowek w temacie aranżacji odzieży.

Czytaj dalej →

W jakim celu facet kupuje pasek do spodni oraz jakie są idealne?

Męski pasek do spodni nie tylko utrzymuje je tam, gdzie powinny być, lecz także jest częścią dekoracyjną ubrania. Istotne jest, aby tego typu pasek pasował do rodzaju spodni i do całej stylizacji ubioru.
Najlepsze są skórzane paski do spodni, jakie występują zazwyczaj w tradycyjnych odcieniach.

Czytaj dalej →

Masz kłopoty z zestawianiem ubrań? Nie wiesz, które fasony będą najlepsze dla Twojej sylwetki? Pomoże Ci osobista stylistka!

Nie da się ukryć, że w współczesnych czasach bardzo istotne jest to, jak dokładnie wyglądasz. Oczywiście właściwie każdy z nas zdecydowanie zdaje sobie sprawę z tego, że nie należy oceniać innych osób po ich wyglądzie, jednak bez dwóch zda niejednokrotnie wyrabiamy sobie opinię o konkretnej osobie na podstawie pierwszego wrażenia. Jeśli chcesz zatem robić na innych osobach dobre wrażenie, zdecydowanie musisz zadbać w odpowiedni sposób przede wszystkim o swoją garderobę.

Czytaj dalej →