W jakim celu facet kupuje pasek do spodni oraz jakie są idealne?

Męski pasek do spodni nie jedynie trzyma je tam, gdzie powinny być, lecz także jest częścią dekoracyjną ubioru. Istotne jest, aby tego typu pasek pasował do typu spodni oraz do całej stylizacji ubrania.
Najlepsze są skórzane paski do spodni, które występują zazwyczaj w typowych kolorach.

Są to czerń, granat i brąz. Pasek do spodni jest obligatoryjny przy stylizacjach formalnych. Do garnituru najwłaściwiej jest zakładać pasek gładki, ze skóry naturalnej w kolorze czarnym, granatowym albo brązowym. Najlepiej jest, kiedy pasek pasuje kolorystycznie również do butów. W eleganckiej stylizacji, sprzączka paska powinna być delikatna.

Zainteresował Cię ten treść?! To przejdź do oferty etui na okulary, aby zapoznać się z ciekawymi info na omawiany temat, jakie dla Ciebie opublikowaliśmy.

Najlepiej jak jest w srebrna. Podczas wybierania paska do codziennego stroju, można zezwolić sobie na większą dowolność. Najczęstsze wyjście to klamra zamykana za pomocą szczególnego pręcika. Nowoczesne paski mają klamrę automatyczną. Atutem jej jest możliwość regulowania długości paska przy samej klamrze. Co poniektóre paski posiadają klamrę antyalergiczną, która nie zawiera niklu oraz jest bezpieczna dla mężczyzn mających alergię.

Komputer, strony internetowe

Autor: Lindy Buckley
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzane paski do spodni mogłyby być znakomitym prezentem dla faceta. Mógłby być to klasyczny, czarny pasek do spodni codziennych oraz jeansów. Szerokość tego paska to 3,5 cm i dzięki temu doskonale dopasuje się do jakichkolwiek spodni. Ma 5 dziurek. Odstępy między nimi to 2,5 centymetra. Klamra paska jest srebrna i jest niezwykle stylowa. Podczas wyboru paska należałoby pamiętać o wybraniu należytego rozmiaru. Jego obwód trzeba mierzyć rozpoczynając od środkowej dziurki. Pozwala na noszenie paska wtedy, kiedy rozmiar noszącego nieco się odmieni.

Skórzane paski do spodni można kupić w marketach wirtualnych albo w tradycyjnych z męskimi dodatkami. cena jest zależna od szerokości paska oraz waha się w granicach 150 złotych. Naturalnie im pasek węższy tym tańszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*