Odnowa wizerunku ze stylistą oraz doświadczona analiza kolorystyczna!

Prawidłowo dopasowany ubiór może zdziałać bardzo sporo – odmłodzić nas, odświeżyć image, sprawić, że będziemy przedstawiać się atrakcyjnie, seksownie albo profesjonalnie. Jednak nie każdy z nas umie wybierać ubrania, jak doświadczony stylista. Nierzadko kupujemy różne stroje pod wpływem impulsu, w wielu przypadkach lądują one potem głęboko w szafie.

Modne ubrania

Autor: POMADA FASHION OFFICE
Źródło: POMADA FASHION OFFICE
Jeśli nie chcesz na marne wydawać pieniędzy i pragniesz zawsze wyglądać pięknie, skorzystaj z pomocy osobistego stylisty. Stylista to osoba, która ma właściwą wiedzę i doświadczenie w dobieraniu ubioru, tak by uwydatnić urodę i zatuszować jej mankamenty. Jeśli ciekawi nas profesjonalny stylista z Warszawy bądź okolic zaoferuje nam fascynującą, atrakcyjną i rozległą propozycję. Zawód osobistego stylisty jest aktualnie ogromnie atrakcyjny i multum osób działa w tej branży, wobec tego z pewnością odkryjemy stylistę, jaki odmieni nasz styl i zezwoli zawsze wyglądać świetnie.

Czytaj wywiad ze świetną stylistą! :

kobieta na zakupach ze stylistą

Autor: Gareth Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Kompetentny stylista wykona analizę kolorystyczną, jaka pomoże mu dostosować wyborne kolory pasujące do Twojej urody, podkreślające cerę, zabarwienie oczu (okulary do komputera wrocław) czy ust. Jeżeli interesuje nas analiza kolorystyczna Warszawa zaproponują nam interesującą ofertę. Analizę wykonuje się za pomocą ram kolorystycznych, makijażu bądź chust. Dzięki odpowiednim odcieniom zobaczysz, że Twoja twarz rozpocznie nabierać ładnego, zdrowego odcienia. Prawidłowo dobrany kolor może zdziałać niezmiernie dużo i spowodować, że lepiej poczujesz się w swojej skórze. Niekiedy odczuwamy się niepewnie oraz źle w poniektórych ubraniach. Być może jest to wina właśnie nieodpowiednio dobranego koloru. Modeli kolorystycznych jest aż dwanaście, dlatego bezproblemowo wolno dobrać nieodpowiedni, jeśli nie wiemy, co tak istotnie nam pasuje. Niemniej z pomocą profesjonalnego, fachowego stylisty niewątpliwie znajdziemy ten odpowiedni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*