Biżuteria to wiecznotrwała stylizacja każdej kobiety, która dodaje uroku i wyjątkowości oraz nigdy nie traci na walorach

Klejnoty od starożytności były symbolem kobiecego seksapilu oraz uroku. Diamenty, złoto, srebro oraz perły posiadają odwieczną wartość, a ich urok porusza wszystkie kobiety. Już od okresów starożytnych kobiety doceniały urok biżuterii. Należy wspomnąć o Kleopatrze oraz Marii Antoniny, jakie bez biżuterii pod żadnym pozorem się nie pokazywały. Wolno rzec, że biżuteria jako element mody damskiej w żadnym wypadku nie traci na stylu i modzie.

moda

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com
Panie zawsze ceniły klejnoty, w związku z tym jest to doskonały podarunek dla niej. Od dawna biżuteria również jest ikoną narzeczeństwa oraz małżeństwa. Tradycyjna biżuteria nigdy nie traci na stylu, zestawy czy poszczególne błyskotki zawsze nadają krasy. Lecz też częstokroć możemy spotkać biżuterie w nowoczesnym stylu i wyglądzie. Klejnoty to łatwy sposób na efektowny i gustowny design, który na pewno w połączeniu z ubraniem nadadzą szyku i gracji wszelkiej niewieście. Dzisiejsza biżuteria kreuje się nie tylko cennym kamieniem, ale też pomysłowym wizerunkiem. Niewiasty doceniające nietuzinkowość oraz piękno również cenią odkrywcze oraz eleganckie propozycje projektantów kosztowności. Projektanci prześcigają się w wytwornych wzorach, kolorach, długościach oraz rodzajach. Nic nadzwyczajnego, biżuteria pasuje bowiem do wszystkiego ! Sukienek, koszul a nawet spodni skórzanych czy stroju kąpielowego – kraina-stylu.pl/skorzane-spodnie-jak-je-stylizowac/ . Czerpią inspiracje z wszelkich realnych źródeł zaczynając od antyków, zdolności, poprzez dziwaczne, industrialne odmiany, aż po stragany owoców, itd. Ale także pomysły czerpane są z powszechnych bestsellerów, na przykład ciężkie łańcuchy i kajdanki z modnej książki 50 Twarzy Greya.

Złoty naszyjnik

Autor: Carol VanHook
Źródło: http://www.flickr.com
Wisiorki oraz pierścienie z tekstami Uśmiech czy Szczęście to przebój sezonu. Biżuteria stale dźwiga w sobie nabój budzący emocję, bowiem okazuje emocje czy też naturę jego właścicielki. Kosztowności dobieramy stale do sytuacji czy typu ubrania, na przykład sukienki na dekoracje weselne – kraina-stylu.pl/sukienka-na-wesele-modna-i-dobrana-do-figury/, ale również do charakteru i osobowości. Niemniej jednak dzięki kontrastowym kompletom biżuterii leży szyk udanej oraz pięknej stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*