Co powinno się znaleźć w szafie człowieka biznesu?

Kompletowanie męskiej konfekcji biznesowej wcale nie musi być skomplikowane. Warto postawić na odzienia jedynie należytej jakości jak też trzymać się kilku zasad.
Stylowy i klasyczny wygląd można bez trudności ożywić stylowymi dodatkami, zaś kiedy niekiedy garnitur zastąpić bez zarzutu skrojoną marynarką jak też ciemnymi dżinsami.

srebro

Autor: Sanitec KOŁO
W takiej garderobie na początku z pewnością powinny się znaleźć 2 garnitury, szary oraz granatowy. To bezdyskusyjna klasyka, jaka nie przeminie. Jednak garnitur garnitury ślubne wrocław garniturowi nierówny. Spraw, ażeby twój stał się wizytówką. Wybierz fason, jaki będzie nienagannie dopasowany do twojej sylwetki. Garnitury powinny uszyte być z wełny najlepszej jakości. Delikatny połysk tkaniny doda wytworności a także spowoduje, że ubranie będzie wyglądało na droższe. Jeżeli chciałbyś ożywić nieco image, zrób to za pomocą dodatków dla przykładu krawata w interesującym odcieniu bądź poszetki. Z pewnością przydać się mogą także skórzane paski do spodni.
Oprócz garniturów warto zainwestować także w kilka klasycznych koszul, w kolorze bieli oraz błękitnym. Łącząc je z szarym lub atramentowym odcieniem, nie da się popełnić gafy. Ważna jest również najlepsza jakość i odpowiedni fason, który będzie odpowiedni do sylwetki. Świetną alternatywą dla gajera może być gustowna sportowa marynarka. Styliści sugerują, aby na początek zacząć od klasycznego modelu w odcieniach koloru niebieskiego.

Możemy również sobie pozwolić na wzór, np. delikatną kratkę. W żadnym razie nie powinna być to jednakże marynarka od gajera. Sportowa marynarka jest w inny sposób uszyta i najczęściej jest troszeczkę krótsza garniturowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*