Jaką długość rękawa powinna mieć prawidłowo wybrana koszulka i jaki odcień jest odcieniem uniwersalnym?

Kupując koszulkę należy zwrócić uwagę na kilka spraw. Są to kolor koszulki, krój, rodzaj nadruku i typ dekoltu. Olbrzymie znaczenie posiada również gust mężczyzny i to, kiedy będzie wkładał taką koszulkę.
Każda koszulka, tak jak dużo innych ubrań może pomóc wymodelować sylwetkę.

5xl shirt

Źródło: pixabay.com
Dowolna stosownie wybrana koszulka może coś zaznaczyć oraz coś ukryć. Każdy facet zna na pewno defekty swojej figury oraz może wykorzystywać koszulkę, aby te mankamenty ukryć. Należy jedynie pamiętać, aby nie przesadzić w żadną ze stron. Za luźny t-shirt sprawi, że osoba, która go ubiera może prezentować się niechlujnie. Niezwykle duże znaczenie ma także długość koszulki. Trzeba ją właściwie dopasować, a właściwa długość sięga ponad górną linię bioder. Rękaw tego typu koszulki musi sięgać do połowy ramienia. Poza tym koszulka może przylegać do ciała, lecz przesadne podkreślenie swych mięśni nie jest w najlepszym smaku. Nie w każdym przypadku to korzystnie wygląda i należy to odpowiednio wyważyć.
Karnawał

Autor: Arcadiuš
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś dosyć znacznym facetem to możesz wybrać 5xl shirt. Męskie koszulki nie mogłyby mieć za dużego dekoltu, gdyż w tego typu dekolcie korzystniej wyglądają kobiety. W najwyższym stopniu typowym dekoltem jest dekolt okrągły. Jest to dekolt najbardziej bezpieczny i nie zaburza proporcji męskiej sylwetki. Moglibyśmy także napotkać koszulki z dekoltem V. Koszulka z takim dekoltem będzie najlepiej prezentować się, jeśli będzie dopasowana do ciała. Taki dekolt wydłuża posturę. Wybór koszulki z drukiem jest zależny od tego, na jakie okazje mężczyzna będzie koszulkę ubierał.

Nadruk delikatny może sprawdzić się także w czasie spotkań oficjalnych. Nadruki z bohaterami z komiksów oraz fotografiami krajobrazów, są to propozycje na urlopowe wycieczki i wolny czas.

Nie ociągaj się — zweryfikuj jakie ciekawe wiadomości prezentuje nasza autorska witryna (http://www.mroptic.pl/okulary-sportowe-shoptic/okulary-sportowe-leader-bounce-2). Jej temat na pewno szalenie Cię zainteresuje.

W najwyższym stopniu uniwersalnym kolorem T-shirtu jest t-shirt biały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*