Zwyczajna koszula a może typowy T-shirt – co w tym sezonie jest modne, co powinien nosić każdy chłopak

Od niepamiętnych czasów wiadomo, że największymi miłośniczkami kupowania są kobiety. Kiedyś kobiety kupowały stroje i dla siebie, i dla mężów. W dzisiejszych czasach przedstawiciele płci męskiej chętnie samodzielnie wybierają się do salonów mody i decydują się na ubrania, które przypadną do gustu dokładnie im.

Mężczyzna przy samochodzie

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy Polak jest inny – jedni uwielbiają prestiżowe garnitury – blog jego-styl, drudzy swobodny styl. Bez żadnych kłopotów każdy znajdzie w galeriach coś gustownego. Koszule można kupić w ekskluzywnych butikach, jak również w typowych sieciówkach. W tych drugich przeważają koszule sportowe, czyli takie, które można śmiało włożyć do jeansów. Są one jednak wciąż uważane za więcej eleganckie niż zwyczajne koszulki.

Te wszak również zostały poddane zmianom i są bardzo chętnie kupowane przez przedstawicieli płci męskiej (link www). Od polówek z kołnierzykiem po t-shirty z nadrukami (jest szansa zamówić koszulki, przyozdobione w (nadruk na materiale) według swojego projektu). Jeżeli chodzi o spodnie, krzykiem mody dzisiejszych czasów są podwinięte nogawki. Obecne na wybiegach nie przedarły się jednak zupełnie do świata codziennego życia. Dla dużej liczby mężczyzn to wciąż jedynie „przykrótkie spodnie”. W innych fasonach nadal przeważają zwężane nogawki (dotyczy to i spodni eleganckich, i jeansów). Z kolei jeżeli weźmiemy pod uwagę kolory to króluje tu zdecydowana dowolność. Znacznie częściej chłopcy decydują się na wiele barw jednocześnie (w innej barwie marynarka, w innym kolorze spodnie, koszulka i buty, a nawet skarpetki). Przedstawiciele płci męskiej też chcą się wyróżniać, być bardziej wyrazistymi, co – biorąc pod uwagę modę – mocno przybliżyło ich do kobiet.

Mężczyzna

Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Stylową odzież można zakupić w sklepach tradycyjnych i e-sklepach. Te drugie kuszą częstokroć niską ceną, możliwością zwrotu i wielością krojów. Tu zamawia się bardzo często koszulki a także buty (dobrze skrojone garnitury wciąż lepiej przymierzyć w salonie, wysłuchać porad ekspertów). Sporą przewagą e-sklepów jest też to, iż stylowe ubrania można zakupić nie tylko w Rzeczypospolitej, ale także w każdym innym państwie. Starczy przeczekać jedynie kilka dni i cieszyć się z rzeczy, które – przykładowo – w Mediolanie już są, a w Polsce jeszcze nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*