Świadome ubieranie się – przeczytaj rady

Jeśli uświadomimy sobie, jak istotna jest moda w naszym życiu, to z pewnością krok po kroku zaczniemy eliminować podstawowe błędy, jakie popełniamy ubierając się każdego dnia. Okazuje się bowiem, że większość z nas nie zna zasad co do tego, jak dobrze się prezentować niezależnie od okazji. Z tego względu warto przyswoić nieco wiedzy, która pomoże nam zachować pełną klasę w różnych sytuacjach.

Czytaj dalej →

Jaki strój kąpielowy trzeba kupić do jakiego rodzaju figury?

Jeżeli posiadasz w zamierzeniach zakup jakiegoś nowego stroju kąpielowego, to w niniejszym artykule znajdziesz parę interesujących wskazówek, które pomogą Ci kupić najlepszy model.
Gdy nadchodzi czas na stroje kąpielowe, to bez względu na to, czy się udajesz na jakieś wakacje w tropikach, czy masz może zamiar popracować nad opalenizną w swym ogródku, warto byłoby, aby Twój strój kąpielowy podkreślał wszystkie Twoje atuty i powodował, że będziesz prezentować się jak najlepiej.

Czytaj dalej →

Na jaki kolor sukienki się zdecydować – czerwony, czarny czy niebieski?

W tegorocznym sezonie kolekcja sukienek w sklepie internetowym melanzsklep.pl jest rzeczywiście porywająca. Wyszukamy sukienki w kolorze czerwonym, zieleni, niebieskim. Dla miłośniczek koloru turkusowego i miętowego – tak niezwykle modnego w tym sezonie – firma ma do zaproponowania również parę modeli.

Czytaj dalej →