Jak zmieniła się obecna rola biżuterii dla mężczyzn

Klejnoty do niedawna kojarzone były wyłącznie z kobietami. Pierścienie, kolie były swojego rodzaju znakiem rozpoznawczym pozycji jaki w danej społeczności nosząca je dama zajmowała. No i bez wątpliwości przydawały – tak jak współcześnie – wdzięku noszącej je kobiecie.

Czytaj dalej →

W jaki sposób się ubierać gdy się waży troszeczkę za dużo?

Masz 10 kilogramów więcej? Nie masz pojęcia w jaki sposób ubrać się, żeby znakomicie się prezentować? Pragniesz nadal kupować modne i seksowne stroje? Przeczytaj nasz przewodnik.
Kiedy zmienia się nasza waga, w większości wypadków (pomijając otyłość brzuszną i wybujałe piersi, szczególnie po ciąży) kształt sylwetki zostają takie same, zmienia się jedynie rozmiar.

Czytaj dalej →

Czemu jeszcze częściej tak dobrze rozchodzą się porządne bluzy damskie?

Niewątpliwie od bardzo dawna niezmiernie znaczną część rynku sprzedaży pochłania branża odzieżowa. Nie ma się czemu zdumiewać bo jak wiadomo każdy powinna w czymś chodzić. Ponadto dochodzi do tego pragnienie wyglądania zwyczajnie estetycznie i prawidłowo w czasie każdej sytuacji i każdego wydarzenia.

Czytaj dalej →

Niepowtarzalne i stylowe kurtki dla każdego faceta

W ciągu ostatnich lat ma się możliwość zauważyć, iż coraz bardziej liczna liczba przedstawicieli płci męskiej zaczyna troszczyć się o siebie w odniesieniu do tego jak miało to miejsce kilka dekad do tyłu. Mężczyźni mają chęć stać się po prostu szczególnie atrakcyjni. Mają świadomość, iż w w ten sposób będą z większym natężeniem kierować uwagę prawdopodobnych wybranek serca.

Czytaj dalej →

Często popełniane przez panów błędy jeżeli chodzi o dobieranie ciuchów. Czego unikać?

Moda dla mężczyzn to temat dosyć kontrowersyjny dla niektórych panów. Wydaje im się bowiem, że słowo moda jest jakby zarezerwowane tylko dla pań i jest to bez wątpienia domena płci żeńskiej. Świadomość posiadania odpowiednio dobranego stroju dla mężczyzn i tak już jest większa niż była jeszcze parę lat temu. Dziś to już coś zwyczajnego gdy widzimy na ulicy panów dobrze ubranych ponieważ temat ten często pojawia się choćby w mediach. Sporo sklepów z ciuchami robi kampanie skierowane tylko do panów i nikt się temu nie dziwi. Nadal jednak jest sporo do poprawy w tej kwestii, dlatego warto znać parę reguł, jakie wskażą czego unikać by dobrze wyglądać. Jakie są często popełniane błędy?

Czytaj dalej →

W jaki sposób wybrać odpowiedni strój na pierwszy trening tańca? Nasze rady

Pierwsze zajęcia tańca mogą generować odrobinę stresu. Oprócz tego, że myślimy, jak wypadniemy z pierwszymi figurami, powinniśmy zastanowić się nad tym, jakie ubrania oraz buty do tańca wybrać.
Pamiętajmy o tym, że powinny być wygodne i dobrane do gatunku tańca, którego będziemy próbować.

Czytaj dalej →