Moda, tendencje, innowacje, ubiory, dodatki, obuwie

Pierwsze wrażenie jest nadzwyczaj ważne, dotyczy to zarówno pań jak i mężczyzn. Facet jest w stanie zaimponować kobiecie nie tylko rozumem. Ubranie to bilet wizytowy każdego mężczyzny, zaświadcza o nastawieniu do innych, o stosunku do siebie, może akcentować cechy osobowościowe i kryć niedoskonałości. Moda męska ułatwia facetom być schludnym, odpowiednio przyodzianym facetem.

Czytaj dalej →

W jaki sposób się ubierać gdy się waży troszeczkę za dużo?

Masz dziesięć kilogramów za wiele? Nie wiesz w jaki sposób się ubierać, żeby znakomicie się prezentować? Pragniesz nadal kupować modne oraz seksowne stroje? Przeczytaj nasz informator.
Gdy zmienia się nasza waga, najczęściej (pomijając brzuszną otyłość oraz wybujałe biusty, przede wszystkim po ciąży) kształt sylwetki zostają takie same, zmianie ulega jedynie rozmiar.

Czytaj dalej →

Czemu jeszcze częściej tak dobrze rozchodzą się porządne bluzy damskie?

Jak wiadomo od dawna bardzo sporą ilość rynku sprzedaży zajmuje specjalizacja odzieżowa. Nie ma się z jakiej przyczyny dziwić dlatego żebez wątpienia każdy człowiek musi w czymś chodzić. Ponadto dochodzi do tego potrzeba wyglądania zwyczajnie estetycznie i odpowiednio w trakcie każdej okazji i każdego zdarzenia.

Czytaj dalej →

Niepowtarzalne i stylowe kurtki dla każdego faceta

W ostatnich latach ma się możliwość zauważyć, iż coraz większa liczba panów zaczyna dbać się o swój image w odniesieniu do tego jak odbywało się to parę lat wstecz. Mężczyźni mają ochotę być najzwyczajniej bardziej atrakcyjni. Wiedzą, iż w w ten sposób będą z większym natężeniem przykuwać uwagę prawdopodobnych wybranek serca.

Czytaj dalej →

Jak zmieniła się obecna rola biżuterii dla mężczyzn

Klejnoty do niedawna kojarzone były wyłącznie z kobietami. Pierścienie, kolie były swojego rodzaju znakiem rozpoznawczym pozycji jaki w danej społeczności nosząca je dama zajmowała. No i bez wątpliwości przydawały – tak jak współcześnie – wdzięku noszącej je kobiecie.

Czytaj dalej →

Często popełniane przez panów błędy jeżeli chodzi o dobieranie ciuchów. Czego unikać?

Moda dla mężczyzn to temat dosyć kontrowersyjny dla niektórych panów. Wydaje im się bowiem, że słowo moda jest jakby zarezerwowane tylko dla pań i jest to bez wątpienia domena płci żeńskiej. Świadomość posiadania odpowiednio dobranego stroju dla mężczyzn i tak już jest większa niż była jeszcze parę lat temu. Dziś to już coś zwyczajnego gdy widzimy na ulicy panów dobrze ubranych ponieważ temat ten często pojawia się choćby w mediach. Sporo sklepów z ciuchami robi kampanie skierowane tylko do panów i nikt się temu nie dziwi. Nadal jednak jest sporo do poprawy w tej kwestii, dlatego warto znać parę reguł, jakie wskażą czego unikać by dobrze wyglądać. Jakie są często popełniane błędy?

Czytaj dalej →

W jaki sposób wybrać odpowiedni strój na pierwszy trening tańca? Nasze rady

Pierwsze zajęcia tańca mogą generować odrobinę stresu. Oprócz tego, że myślimy, jak wypadniemy z pierwszymi figurami, powinniśmy zastanowić się nad tym, jakie ubrania oraz buty do tańca wybrać.
Pamiętajmy o tym, że powinny być wygodne i dobrane do gatunku tańca, którego będziemy próbować.

Czytaj dalej →